10 YUMURTA GARANTİSİ

Yumurta donasyonu (yumurta nakli) kendi yumurtası ile gebe kalamayan kadınlara anne olma imkanı sağlıyor.  Kendi yumurtası ile gebe kalamayan kadınlar için “donör seçimi”, yani tedavide kullanılacak yumurtayı bağışlayacak kişinin belirlenmesi, tedavinin en önemli aşaması. Seçim yapılırken donörün yaşının genç olmasının yanı sıra genel sağlık ve üreme fonksiyonları açısından sağlıklı olması da çok önemli. Bunun dışında Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak Kıbrıs’ta genetik testi yapılmış donörlerle çalışan tek hastaneyiz.  Genetik testler kişinin normal sayıda kromozoma sahip olduğunu belirten (46,XX gibi) karyotip analizleriyle sınırlı olmayıp, CGT Testi denilen ve kişi sağlıklı görünse bile genlerde çekinik olarak taşınma riski olan 200’ün üzerinde ailesel kalıtsal hastalık yönünden tarama yapılan testi de uyguluyoruz. Ailesinde bilinen hastalık olan çiftlerde; ya da ailesinde sebebi bilinmeyen bebek/çocuk ölümleri olan çiftlerde veya hiçbir ek risk faktörü olmaksızın çocuğunun ileriki yaşamında kendisi sağlıklı olsa dahi herhangi bir hastalık açısından taşıyıcı olmaması adına özellikle CGT Testi yapılmış donörlerden yana tercihte bulunmak önemli.

Özellikle yumurta donasyonu hizmeti veren merkezlerde “size özel” donörlerden bahsedilse de maalesef genç donörlerden fizyolojik değerlerin çok üzerinde (yani normal şartlarda bir kadından ilaçla dahi olsa elde edilebilecek sayınını çok üzerinde) yumurta alınmaktadır.

Tedaviye başlayacak çiftler tarafından yumurta sayısının fazla olması beraberinde yüksek gebelik şansını da getiriyor gibi yanlış bir algı söz konusu. Alınan yumurta hücre sayısının fazla oluşu tedavi gören çiftler tarafından daha yüksek bir başarı sağlayacak gibi görünse de sayıca normalin çok üzerinde elde edilen yumurta hücrelerinin kaliteleri ve kaliteli embriyo oluşturabilme potansiyellerinin belirli bir sayının üzerine çıkıldığında ters orantılı olarak azaldığını gösteren pek çok bilimsel çalışma mevcut.

Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak 21 yılı aşkın deneyimimizle, donasyon tedavilerinde donör seçimine verdiğimiz önem ve titiz çalışmalarımızla sizlere en iyi ve en güvenli hizmeti sunuyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirilen bilimsel çalışmaların ışığında, hastanemizde kaliteli embriyo ve gebelik elde etme yönünden başarısı tespit edilmiş donörlerden, son derece itinalı ve kontrollü bir tıbbi takip sonrası yumurta hücreleri elde ediyor ve bu yumurta hücrelerinden yüksek kalitedeki en az 10 adedini tedavilerinde kullanıyoruz.

Bize Ulaşın

*Güvenlik sorusu. Gerçek kişi/sahte yazılım ayrılımı yapılmaktadır.

1.800 + donörle en geniş donör havuzu | 22 yıllık deneyim | 40.000’den fazla tüp bebek başarısı | 7 ülke 12 merkez | %97.82’ye varan başarı oranı | 10 yumurta garantisi | ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikaları | Başarı artırıcılar: MIRI 7/24 embriyo izleme sistemi, MicroSort (cinsiyet seçimi için sperm ayrıştırıcı), MitoScore, PGT, CGT, NGS, ERA

Şimdi sizin mutluluğunuz
için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek
sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin
hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİZE ULAŞIN

Şimdi sizin mutluluğunu için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİE ULAŞIN