NEDEN BAHÇECİ KIBRIS TÜP BEBEK HASTANESİ?

Dünyanın Sayılı Tüp Bebek Hastanelerinden Biri

Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak 22 yıllık deneyimimizle tüp bebek, donasyon ve üreme cerrahisi alanlarında hizmet veren Kıbrıs’ın en eski tüp bebek hastanesiyiz.

Hastanemizin tüm birimlerinde olduğu gibi embriyoloji laboratuvarımızda da üreme tıbbındaki son teknolojileri kullanıyoruz. %97.82’ye varan tüp bebek başarımızı bu altyapıya ve profesyonel kadromuza borçluyuz.

Kıbrıs’ta başka hiçbir merkezde uygulanmayan birçok test ve metot hastanemizde uygulanıyor. Yüzlerce genetik hastalığın taranabilmesini sağlayan CGT (Recombine), gebelik oranını artıran ERA testi, en kaliteli spermlerin seçilmesini sağlayan IMSI gibi başarıyı artıran teknolojiler sayesinde her yıl binlerce çiftin bebek hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz.

40.000’in Üzerinde
Sağlıklı Tüp Bebek

22 yılda 40.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarısına sahip, dünyanın en büyük ailelerinden biriyiz.

Uluslararası Standartların
Üzerinde Başarı

Alanının en iyilerinden oluşan ekibimiz, teknolojik altyapımız ve bilgi birikimimizle başarımızı %97.82’ye varan başarı oranına sahibiz.

Genetik Taramadan Geçmiş
Sağlıklı Donörler

Donörlerini yalnızca fiziksel değil, genetik taramadan da geçirerek en sağlıklı sonucu alan Kıbrıs’taki tek tüp bebek hastanesiyiz.

7 Ülke
12 Merkez

Hasta memnuniyeti ve kalite standardımızdan ödün vermeden, 7 ülke 12 merkezde hastalarımızın yanındayız.

3 Aşamalı
Güvenlik Kontrolü

Hastanemizde uygulanan üç aşamalı güvenlik kontrolü sayesinde sperm ve embriyolar karışma riskine karşı %100 korunuyor.

%100
Bilgi Güvenliği

Hem ISO 9001 Kalite Yönetim hem de ISO 27001 Bilgi Güvenliği sertifikalarına aynı anda sahip olan tek tüp bebek hastanesiyiz.

Bilimsel Çalışmalar & Uluslararası Başarılar

Newsweek tarafından Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri seçilen Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nde (WHTC) Yılın Tüp Bebek Merkezi ödülüne layık görüldü.

Oxford Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birliği ile kadına yönelik kısırlık nedenlerini araştırarak üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Uluslararası Sertifikalar

Teknolojik gelişmeler ve yüksek başarı oranı kadar önem verdiğimiz bir diğer konu da bilgi güvenliği ve gizlilik. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası’na sahip bölgenin tek hastanesi olarak, sizlerin ve donörlerimizin bilgilerini katı kurallarla gizlilik altında tutuyoruz. Hastalarımıza ait bilgiler hiçbir durumda hiç kimseyle paylaşılmıyor.

Hizmet kalitemizin tescillendiği ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası’yla da Kıbrıs’ta bu belgeye sahip tek hastanesiyiz.

Hastanemizin endoskopik cerrahi, üremeye yardımcı teknikler ve kadın sağlığı yönetim sistemi standartları, dünyanın ilk sınıflandırma kurumu olan Lloyd’s Register Quality Assurance Ltd. tarafından onaylanmıştır. Sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Bölgenin En Geniş Donör Havuzu

1800’ün üzerinde “sağlıklı” donörle bölgenin en geniş donör havuzuna sahibiz. Yalnızca yumurta sayısı ve kalitesinden değil, donörlerin sağlığından da eminiz. Kıbrıs’ta sadece hastanemizde uygulanan CGT Testi ile donörlerimizi 230’un üzerinde genetik hastalık taramasından geçiriyoruz.

Şimdi sizin mutluluğunuz
için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek
sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin
hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİZE ULAŞIN

Şimdi sizin mutluluğunu için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİE ULAŞIN