TANDEM SİKLUS (YUMURTA TAKVİYESİ)

Kıbrıs’ta tandem (yumurta takviyesi), yumurta rezervi azalmış kadınlarda normal tüp bebek işleminin yanında, aynı işlemin bir de donör yumurtasıyla denenmesidir.

İşlemde yumurtalarınız aynı tüp bebek işlemindeki gibi toplanıyor. Bu sırada, seçtiğiniz donör yumurtası da toplanıyor. Sonrasında iki yumurta grubu da partnerinizin spermiyle laboratuvar ortamında dölleniyor. Eğer yumurtalarınızın dönüştüğü embriyolar sağlıklıysa yalnızca sizin embriyolarınız kullanılıyor.

Ancak embriyolar sağlıklı değilse bir anlamda yedek olarak tutulan donör yumurtalarıyla elde edilen embriyolar kullanılarak işlem tamamlanıyor.

Yani aslında öncelikle sizin yumurtalarınızla normal tüp bebek işlemine başlanır, yumurta donasyonu işlemi aynı anda yedek olarak ilerletilir.

Tandem için kullanacağınız bağışlanmış yumurtaları, bölgenin en geniş yumurta donörü havuzundan güvenle ve tam istediğiniz özelliklerde seçmek için yumurta donörü arama sistemimize göz atın.

Tandem (yumurta takviyesi) tedavisinde yumurtalıklarınızın başarı şansını arttırmak için hastanemizde kullanabileceğiniz ileri seviye teknik ve teknolojiler:

*Yakın zamanda değişen yasal mevzuatla birlikte, PGD işlemi artık cinsiyet belirleme amacıyla yapılamamakta, yalnızca genetik tarama amaçlı yapılabilmektedir.

Bize Ulaşın

*Güvenlik sorusu. Gerçek kişi/sahte yazılım ayrılımı yapılmaktadır.

1.800 + donörle en geniş donör havuzu | 22 yıllık deneyim | 40.000’den fazla tüp bebek başarısı | 7 ülke 12 merkez | %97.82’ye varan başarı oranı | 10 yumurta garantisi | ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikaları | Başarı artırıcılar: MIRI 7/24 embriyo izleme sistemi, MicroSort (cinsiyet seçimi için sperm ayrıştırıcı), MitoScore, PGT, CGT, NGS, ERA

Şimdi sizin mutluluğunuz
için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek
sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin
hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİZE ULAŞIN

Şimdi sizin mutluluğunu için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİE ULAŞIN