TEDAVİLER

Tüp Bebek

Bir yılın üzerinde düzenli cinsel birlikteliğe rağmen gebelik oluşmadığında tüp bebeğe yönelme zamanı gelmiş olabilir. 35 yaşın üstündeki kadınlar içinse 3-6 aylık bir bekleme süresi yeterlidir.

Devamını Oku >

Donasyon

Çocuk sahibi olmak için sağlıklı yumurta veya sperm hücrelerine sahip olamayan çiftler; sperm, yumurta ya da embriyo donasyonu sayesinde bebek sahibi olabilirler.

Devamını Oku >

Cinsiyet Seçimi

Tüp bebekte cinsiyet belirleme, genetik tanı yönteminin yardımıyla yapılabilmektedir. Genetik teknolojiler sayesinde %100 doğrulukta cinsiyet seçimi yapılabilir.

Devamını Oku >

Microsort

Microsort ile spermler, yumurtaları dölleyip embriyolara dönüşmeden önce ayrıştırılır. Bu sayede genetik taramaya girecek neredeyse tüm embriyoların istenen cinsiyette olması sağlanır.

Devamını Oku >

Aşılama

Diğer yöntemlere göre oldukça basit ve hemen hemen ağrısız bir uygulamadır. Uygun seviyede sperm ve yumurtalara sahip çiftlere uygulanır.

Devamını oku >

Tandem Siklus

Yumurta rezervi azalmış kadınlarda normal tüp bebek işleminin yanı sıra bir de donör yumurtasıyla tedavinin garanti altına alınmasıdır.

Devamını Oku >

Embriyoloji Laboratuvarı

Tüp bebek başarısında en önemli faktörlerden biri embriyoloji laboratuvarıdır. Laboratuvarımızda hızlı-çekim görüntüleme -Embriyoskop, NGS, PGD, CGT, ERA, aCGH, Mitoscore (en enerjik embriyo seçimi) gibi yöntemlerle Avrupa standartlarının üzerinde başarı sağlıyoruz.

Devamını Oku >

Genetik

Genetik hastalıklar normal gebeliklerde olduğu gibi tüp bebek ve aşılama süreçlerinde de karşımıza çıkıyor. ERA, HLA Tiplemesi, CGT gibi yöntemlerle bu problemlerin üstesinden geliyoruz.

Devamını Oku >

Fetal Redüksiyon

Çoğul ve riskli gebeliklerde, gerek görüldüğünde embriyolardan bir veya ikisinin kalp atışının durdurularak embriyo sayısının azaltılması yoluyla gebeliğin daha sağlıklı bir duruma getirilmesi yöntemidir.

Devamını Oku >

1.800 + donörle en geniş donör havuzu | 22 yıllık deneyim | 40.000’den fazla tüp bebek başarısı | 7 ülke 12 merkez | %97.82’ye varan başarı oranı | 10 yumurta garantisi | ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikaları | Başarı artırıcılar: MIRI 7/24 embriyo izleme sistemi, MicroSort (cinsiyet seçimi için sperm ayrıştırıcı), MitoScore, PGT, CGT, NGS, ERA

Şimdi sizin mutluluğunuz
için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek
sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin
hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİZE ULAŞIN

Şimdi sizin mutluluğunu için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİE ULAŞIN