TIME LAPSE 7/24 EMBRİO TAKİP ENKÜBATÖRÜ

Embriyolarınız İdeal Rahim Ortamında Hiç Rahatsız Edilmeden Gelişsin, Sürekli Olarak İzlenebilsin

Bahçeci Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi ekibi olarak, alanının en gelişmiş time lapse 7/24 embriyo izleme inkübatörünü tedavilerimizde kullanıyoruz.

Embriyolarınız 7/24 gözetim altında

Teknolojik gelişmeler tüp bebek tedavisindeki başarı şansını arttırsa da en çok katkı sağlayan gelişmeler doğayı iyi anlayıp doğal şartları başarıyla sağlayabilenlerdir. Embriyolara en sağlıklı gelişme ortamının sağlanmasının ve sürekli gözetim imkanının, tüp bebek tedavilerinde başarı şansını arttırdığı neredeyse kesindir*. İşte Miri® TL bize tam da bu noktada, en iyi şekilde yardımcı oluyor.

*Araştırmalar %10-20 arasında bir başarı artışını işaret ediyor.
Miri® TL başarı şansınızı benzerlerinden daha çok nasıl arttırabilir?

Birbirinden ayrı altı bağımsız embriyo kültür odacığı sayesinde, operasyonel süreçlerde rahatsız edilme ihtimali daha da azalır.
Özel tasarımlı kültür tabağı sayesinde daha fazla embriyonuz bir arada güvenle saklanır. Bugüne kadar geliştirilenlerin en iyilerinden olan yazılımı, embriyologlara en iyi embriyoların takibinde ve seçiminde yardımcı olur.

Bize Ulaşın

*Güvenlik sorusu. Gerçek kişi/sahte yazılım ayrılımı yapılmaktadır.

1.800 + donörle en geniş donör havuzu | 22 yıllık deneyim | 40.000’den fazla tüp bebek başarısı | 7 ülke 12 merkez | %97.82’ye varan başarı oranı | 10 yumurta garantisi | ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikaları | Başarı artırıcılar: MIRI 7/24 embriyo izleme sistemi, MicroSort (cinsiyet seçimi için sperm ayrıştırıcı), MitoScore, PGT, CGT, NGS, ERA

Şimdi sizin mutluluğunuz
için çalışalım

22 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek
sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin
hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİZE ULAŞIN

Şimdi sizin mutluluğunu için çalışalım

21 yılda 40.000’den fazla aileyi bebek sevinciyle mutlu ettik. Şimdi sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

BİE ULAŞIN